O nás

Kdo jsme?

NANO Candles jsou výsledkem našeho inovativního přístupu k výrobě svíček. Věříme, že svíčky mohou být chytřejší a šetrnější k životnímu prostředí. Jsme hrdí na to, že NANO Candle představuje koncept, který je nekonečně přizpůsobitelný, bezpečný a udržitelný ve srovnání s tradičními svíčkami. Přijďte a objevte svět NANO Candle, překročte běžné hranice svíček.

NANO Candle je nejen udržitelná, ale také praktická. Využíváte své stávající svíčkové nádoby a aktivně přispíváte ke snížení odpadu. Naše svíčky jsou vyrobeny z vosku na rostlinné bázi, který pochází z udržitelných zdrojů. Bezpečnost má pro nás velký význam, a proto je NANO Candle bezpečnější než tradiční svíčky. V případě převrácení nebo náhodného ponechání svíčky hořet přes noc se sama bezpečně uhasí.

Věříme, že s NANO Candle se představivostí nekladou žádné meze. Můžete vytvořit svíčky, které jsou jedinečné a osobité, přizpůsobené vašemu vkusu.

Napište nám

Vážíme si Vaší zpětné vazby a jsme zde, abychom Vám pomohli. Ať už máte dotaz, návrh nebo připomínku, rádi jej uslyšíme.

Kontaktní formulář